WordPress we Wrocławiu. Zaspokojenie wszystkich potrzeb gwarantowane.

WordCamp Wrocław Skąd czerpiesz wiedzę o WordPressie? Eksperymentujesz z wtyczkami, analizujesz kody źródłowe, czytasz blogi tematyczne? Nieważne. Ważne, że się rozwijasz. I że ci się chce. Bo z motywacją do rozwoju też różnie bywa…

Według hierarchii potrzeb Maslowa jesteśmy zadbać o swój rozwój dopiero po nasyceniu potrzeb społecznych. A te z kolei zależne są od poczucia bezpieczeństwa i sytości fizjologicznej. Zauważasz wyrwę w którymś piętrze w Twojej osobistej piramidzie potrzeb? Tym bardziej ostatni weekend września powinieneś spędzić we Wrocławiu. Na WordCampie.

Zależność pomiędzy udziałem w WordCamp Wrocław a dotarciem na szczyt piramidy Maslowa

 1. Posiłki i napoje w cenie biletu pozwolą ci zadbać o potrzeby fizjologiczne*.
 2. Komfortowa sala konferencyjna, nieco oddalona od centrum, zapewni bezpieczne schronienie przez pokusami imprezowania na Wrocławskim Rynku całą dobę.
 3. Spotkanie wśród entuzjastów WordPressa, ludzi z pasją umocni Twoją potrzebę przynależności.
 4. Potrzeba uznania. Tutaj prelegenci** już dawno wyczuli pismo nosem, dlatego zgłosiło się ich tak dużo. Ale i Ty masz szansę zdobyć prestiż, wygrywając coś w jednym z naszych konkursów.
 5. Wysłuchując kilkanastu ciekawych prezentacji, nasycisz potrzebę rozwoju. Dużo bardziej niż ucząc się WordPressa z blogów.

*ze snem może być gorzej, gdy middle party przeciągnie się aż do rana

**ja też będę prelegentem, oprócz tego jestem współorganizatorem i stąd brak odpowiedzi na komentarze.

A jeśli nie bardzo interesuje cię Maslow i jego teoria z hierarchią potrzeb, a za to interesuje cię WordPress, to po prostu przyjedź! Bo Wrocław to piękne miasto!

Zdjęcia Wrocławia: Artur Szczygieł, www.arti-foto.eu

24 komentarze do “WordPress we Wrocławiu. Zaspokojenie wszystkich potrzeb gwarantowane.”

  1. Marcin, jak była pierwsza polska 4 lata temu tez nie wiedziałam, ale potem już przyjeżdżałam na wszystkie. Zapraszam, nie pożałujesz.

  1. Jasne, że zauważyłam i cieszę się bardzo że będziesz występować, bo pamiętam z youtube’a że w Łodzi Twoja prezentacja była jedną z najlepiej zaprezentowanych. No właśnie, wreszcie się poznamy.

  1. Jak masz blisko, to śmiało. Za rok już taka okazja może się nie powtórzyć, bo co roku WordCamp jest w innym mieście.

 1. Szkoda, że Wrocław tak daleko. Bardzo chętnie wysłuchałbym wszystkich prelegentów, a tu lipa 🙂 Aga – będzie Twoje wystąpienie na stronie tak jak dotychczas? A może jakieś wideo? Zawsze to inny odbiór niż sucha prezentacja.

  1. Ja swoją prezentację wrzucę na blog, ale to będą tylko ogólne slajdy. Na żywo relacji nie będzie, ale całość ma być filmowana.

 2. Nie jestem jeszcze na tyle miłośnikiem (a może raczej fanatykiem? ;)) WordPressa by jakoś szczególnie ciągło mnie na takie zloty. Ale mogę sobie wyobrazić, że atmosfera tam musi być naprawdę fajna. Dyskusji końca nie będzie…

  Pozdrawiam

  1. Myślę, że masz rację. Kiedy się spotyka grono pasjonatów jakiejś dziedziny to dyskusjom nie ma końca. A co dopiero, kiedy się ludzie pierwszy raz widzą, a dotychczas znali się z forów tudzież blogów internetowych.

 3. Zazdroszczę osobom, które mogły uczestniczyć w WordCamp’ie. Choć od Wrocławia dzieli mnie kilka godzin spędzonych w aucie, mam ciężko wygospodarować czas. Muszę pozyskiwać wiedzę z innych źródeł – głównie podcasty + e booki. Wrocław jest najpiękniejszym miastem w Polsce i nie zmienię zdania, żyłem tam ponad pół roku i chciałbym zostać. Na chwilę obecną nie pozwala mi kilka obowiązków nad którymi pracuję, aby uwolnić się od tego typu „spraw” 🙂 Rozumiem, że otrzymamy (tutaj?) prezentacje w PDF?

  1. Paweł Ci już napisał. Ale ja jeszcze wrzucę osobny wpis o moich wrażeniach z WCWRO. Już niebawem. Teraz lecę na WordCamp Europe (pierwszy w historii!). Będzie 700 ludzi.

   A jeśli chodzi o pozyskiwanie wiedzy. Na stronie Strefa Kursów na hasło wordcamp jest 30% zniżki do jutra. Tam też mają kursy z WP. Ja już skorzystałam i nie żałuję 🙂

  1. Wszystkie (oprócz jednej, której autor się nie zgodził publikować) są podlinkowane na oficjalnej stronie WordCamp Wrocław w zakładce Prezentacje. Sama je linkowałam. Ja niebawem opublikuję swoje wrażenia i też będzie o prezentacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.